Zaufali nam m.in.:

    

    Nasza Firma od wielu lat zajmuje się obsługą informatyczną, wdrażaniem programów, szkoleniami, oraz tworzeniem oprogramowania na zlecenie Klienta.

    Jesteśmy zorganizowaną grupą dobrze współpracujących ze sobą specjalistów z wielu gałęzi informatycznych. Mamy w zespole zarówno programistów, serwisantów sprzętu komputerowego, informatyków, ale również księgowych, kadrowe dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo kompleksowo obsłużyć różnego rodzaju klientów. Rozumiemy potrzeby biznesowe i technologiczne. Oferujemy gotowe sprawdzone programy, ale także tworzymy rozwiązania  wspólnie z Klientami. Pomagamy Firmom w osiąganiu większej satysfakcji w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Tworzymy rozwiązania łatwe w konfiguracji,”skrojone na miarę”, które będą rozwijać się wraz z biznesem Klienta. Stawiamy na rozwój własnych produktów, zatrudnianie pracowników o najwyższych kwalifikacjach oraz inwestujemy w poszerzanie kompetencji własnych.

        „Dbanie o jakość produktów i satysfakcję klientów” to nasze motto.

W obecnej rzeczywistości biznesowej firmy potrzebują rozwiązań informatycznych, które realnie wspierają procesy zarządzania dlatego też oprócz tworzenia innowacyjnych systemów informatycznych  zapewniamy także profesjonalne wsparcie dla użytkowników swoich programów.
Nasze programy są skierowane do menedżerów, samodzielnych księgowych, kadrowych, biur rachunkowych, właścicieli sklepów, hurtowni,serwisów samochodowych oraz firm produkcyjnych z własną siecią sprzedaży i wielu innych użytkowników.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami i czekamy na nowe wyzwania, które sprawiają, że rozwijamy się razem z pomysłami naszych Klientów.

Grzegorz Deręgowski

 

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług


Obsługa informatyczna Firm

Do naszych zadań w pierwszej kolejności należy utrzymanie ciągłości pracy komputerów. W przypadku jakiejkolwiek awarii sprzętowej bądź programowej gwarantujemy reakcję w ciągu 2h.

W przypadku problemów z usunięciem awarii na miejscu zapewnimy Państwu sprzęt

zastępczy. Pozostanie on do Waszej dyspozycji do momentu naprawy bądź powrotu z serwisu

uszkodzonego sprzętu komputerowego.

Ponadto chcemy służyć fachowym doradztwem zarówno w zakresie modernizacji

infrastruktury jak i ujednolicenia oprogramowania.

Do naszych zadań należy również obsługa i doradztwo w zakresie oprogramowania .

Służymy również pomocą w zakresie obsługi stron internetowych oraz skrzynek pocztowych. Ponadto zajmujemy się tworzeniem prostych i zaawansowanych stron internetowych, połączonych z systemami sprzedaży, bądź też serwisami aukcyjnymi.

Zapewniamy dostęp do dowolnego sprzętu komputerowego, począwszy od zakupów oprogramowania wszelkiego rodzaju, notebooków, serwerów, drukarek a na materiałach eksploatacyjnych kończąc.

Zapewniamy bezpieczeństwo kluczowych danych Państwa Firmy, realizowane przy pomocy tradycyjnych rozwiązań, ale także możliwość przechowywania danych na bezpiecznych serwerach poza Firmą.

Zapraszam do grona Naszych Szanownych Klientów.

Usługi programistyczne

Głównym zadaniem w działaniu naszej firmy jest dostarczanie klientom rozwiązań informatycznych przynoszących im korzyści biznesowe i organizacyjne. Rosnące wymagania klientów, starania o utrzymanie wypracowanej pozycji na rynku oraz potrzeba pozyskiwania nowych klientów wymagają wdrożenia i utrzymywania systemu zarządzania na wysokim poziomie.

Zespół specjalistów z różnych dziedzin, tj. programowanie, projektowanie, wdrażanie, szkolenia kadr, pomoc techniczna i oprogramowania dla księgowości, diagnoza i naprawa sprzętu komputerowego, hosting, ochrona i odzyskiwanie danych oraz materiały eksploatacyjne dla biur, pracuje dla Państwa nad zapewnieniem kompleksowej obsługi w celu zachowania ciągłości pracy i zaspokojenia wszelkich potrzeb,także indywidualnych wynikających z funkcjonowania firm idących z postępem technologicznym i teleinformatycznym.

Tworzenie oprogramowania na zamówienie może być doskonałą inwestycją dla firm potrzebujących niestandardowych rozwiązań. Często zdarza się, że do działalności biznesowej niezbędna jest określona, konkretna funkcjonalność oprogramowania komputerowego. Stworzenie systemu informatycznego odpowiadającego takim faktycznym potrzebom przedsiębiorstwa jest wbrew pozorom o wiele korzystniejsze, niż zakup kilku gotowych rozwiązań pochodzących od różnych producentów, posiadających możliwości zaledwie zbliżone do pożądanych. Nasi programiści są gotowi stworzyć wiele niestandardowych rozwiązań zarówno dla Subiekta GT jak i wszelkich programów na bazie SQL.

Programy

Jesteśmy partnerem handlowym firmy Insert, posiadamy w swojej ofercie wszystkie typy gotowych oprogramowań na bazie tej właśnie firmy. Rozwiązania naszego partnera cieszą się wysoką frekfencją sprzedaży i sporym uznaniem ze względu na bardzo intuicyjne funkcjonalności. Z tego też względu wybraliśmy Insert.

W skład oferty wchodzą programy handlowe,kadrowe,księgowe,do zarządzania klientami,sprzedażą internetową, do analiz jak i wszelkie rozszerzenia funkcjonalności.

Mając na uwadze spełnienie oczekiwań klientów przyjęliśmy następujące cele, do których konsekwentnie dążymy:

 • oferowanie klientom systemów informatycznych według indywidualnych projektów, opartych na nowoczesnych technologiach oraz charakteryzujących się wysokim poziomem bezpieczeństwa,
 • terminowe wykonywanie podjętych zadań: analizy, projektowania, wdrożeń, kompletacji, serwisu i szkoleń,
 • terminowe realizowanie dostaw, instalacji i wdrożeń,
 • świadczenie wsparcia posprzedażnego i usług pogwarancyjnych dostarczonych rozwiązań i technologii,
 • dbanie o dobry wizerunek firmy i promowanie jej potencjału,
 • zachowanie poufności informacji uzyskanych od klientów,
 • stałą analizę nowych technologii pod kątem ich przydatności w procesie podnoszenia jakości,
 • eliminowanie błędów przez wnikliwe testowanie produktów,
 • doskonalenie struktury organizacyjnej i wewnętrznego systemu zarządzania przepływem informacji i dokumentów,
 • wprowadzanie standardów i nadzór nad przebiegiem i dokumentowaniem procesów: analizy, projektowania, programowania, wdrażania, serwisowania oraz szkolenia klientów,
 • ciągłe podwyższanie i rozszerzanie kwalifikacji pracowników poprzez efektywny system szkoleń.

Wdrożenia programów

    Wbrew pozorom uruchomienie nowego systemu w firmie nie ogranicza się tylko do jego zakupu oraz instalacji. Wdrożenie to długotrwały proces, w którym poza firmą wdrażającą biorą udział osoby decyzyjne i pracownicy przedsiębiorstwa. Aby wdrożenie przeprowadzone zostało poprawnie, a nowy system pomagał i przynosił widoczne korzyści należy przestrzegać pewnych zasad. W pierwszej kolejności należy wykonać analizę potrzeb. Nikt nie będzie wiedział lepiej niż Państwo, jakie macie potrzeby i oczekiwania od oprogramowania, w których sektorach waszej branży wdrożenie może przynieść korzyści i w której jest ono Wam niezbędne. Kolejnym krokiem będzie wybór oprogramowania. Rynek obfituje w różne systemy wspomagające zarządzenie firmą. My  musimy sobie odpowiedzieć na kilka ważnych pytań:

 • czy oprogramowanie spełnia nasze oczekiwania co do funkcjonalności,
 • czy zawiera elementy, które chcemy wdrożyć w naszej firmie,
 • jakie ma możliwości rozbudowy, kto jest producentem tego oprogramowania
 • ilu użytkowników z niego korzysta,
 • jak wygląda wsparcie dla produktu,
 • jakie są opinie innych użytkowników z podobnej branży?

Jeżeli producent daje możliwość przetestowania programu – warto z niej skorzystać.

    Wybór dostawcy oprogramowania - to kolejny trudny temat. Bardzo często zastanawiamy się, czy najbardziej odpowiedni jest ten, który zaproponował najniższą cenę, czy może ten, który oferuje najwyższą (bo jakość systemu będzie lepsza)? Na żadne z postawionych pytań nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Jak więc dokonać wyboru?


    Wybierając firmę wdrażającą nowy system należy spotkać się z kilkoma dostawcami, przeanalizować dokładnie ich ofertę, zobaczyć, jakie usługi proponują w ramach wdrożenia oraz jaką pomoc oferują po jego zakończeniu. Powinniśmy wiedzieć, kto będzie wdrażał oprogramowanie, jakie ma doświadczenie oraz wiedzę i jak widzi wdrożenie w Państwa firmie. Warto też zasięgnąć informacji o firmie, kadrze zarządzającej oraz pracownikach od innych, którzy mieli z nimi przyjemność lub nieprzyjemność współpracować.


   Kolejnym ważnym elementem wdrożenia jest doprecyzowanie jego szczegółów. Ważne jest to zarówno dla firmy wdrażającej jak i dla firmy, w której oprogramowanie jest wdrażane. Ustalenie konkretów zapobiega późniejszym konfliktom i nieoczekiwanym wydatkom, powodującym przekroczenie budżetu przewidzianego na wdrożenie. Im bardziej szczegółowo będą rozpisane elementy wdrożenia, tym mniej będzie problemów z ich egzekwowaniem.


    Wdrożenie systemu to praca nie tylko firmy informatycznej. Z wdrażanego oprogramowania będą korzystać przede wszystkim pracownicy firmy. Bez ich udziału i zaangażowania wdrożenie może nie zakończyć się sukcesem. Warto, aby pracownicy mieli świadomość tego, co dzieje się w czasie wdrożenia oraz jakie korzyści im to przyniesie, że poświęcony czas nie będzie czasem zmarnowanym.


   Nawet najlepszy program wdrożony przez najlepszą firmę nie będzie spełniał swoje roli, jeżeli użytkownicy nie będą potrafili z niego korzystać. Pieniądze oraz czas poświęcony na szkolenia użytkowników uważamy za najbardziej rozsądną inwestycję.

    Jako firma informatyczna od wielu lat wdrażająca oprogramowanie wspomagające zarządzanie firmą postaramy się odpowiedzieć na większość wymienionych powyżej pytań i być dla Państwa właściwym Partnerem w rozmowach o ulepszeniu funkcjonowania Waszej Firmy.

 Grzegorz Deręgowski

Sklep

   Najważniejszym zadaniem sklepu naszej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości akcesoriów komputerowych, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, serwerów wirtualnych i domen internetowych dla potrzeb firm, instytucji i osób prywatnych. Gwarantujemy rzetelność świadczonych usług, bezpieczeństwo i szybkość otrzymywania produktów, staramy sie aby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością. Doświadczenie jakiego nabyliśmy na przestrzeni wielu lat pozwala na szybkie dopasowanie potrzebnego sprzętu komputerowego a sprawnie funkcjonujący dział obsługi klienta na natychmiastową reakcję naszej firmy na zamówienie lub zapytanie.

Księgowość LEX S.C.

Kancelaria Podatkowa LEX S.C.

Firmę naszą cechuje fakt, że jesteśmy nie tylko wdrożeniowcami, programistami ale również ekonomistami, a gwarancją wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług są:

 •     specjalizacja w filmach z pełną księgowością oraz firmach wielooddziałowych (praca rozproszona)
 •     posiadane uprawnienia Ministerstwa Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości z dnia 29.09 1994r,
 •     obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związane z usługami rachunkowym,
 •     wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowo-podatkowej,
 •     wysoko wykwalifikowany personel,
 •     nowoczesny sprzęt komputerowy i oprogramowanie finansowo - księgowe oraz kadrowo - płacowe,
 •     nowoczesne formy komunikowania się z Klientem oraz instytucjami finansowymi oraz publiczno - prawnymi.

Dewiza naszej działalności to przede wszystkim:

 •     pełna współpraca działu wdrożeniowego z działem księgowym,
 •     dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów,
 •     pełne utożsamianie się z interesami naszych Klientów oraz profrsjonalne godne reprezentowanie ich przed różnymi instytucjami publiczno - prawnymi,
 •     jasne zasady i warunki współpracy obu stron,
 •     wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług w zgodności z obowiazującym przepisami prawnymi,

Monitoring przemysłowy

   Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji TV przemysłowej dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w instalacjach systemów telewizji przemysłowej, projektowaniu, instalowaniu i uruchamianiu systemu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych (utrzymanie w ruchu). Modernizujemy także istniejące już systemy telewizji przemysłowej. Prowadzimy również doradztwo w zakresie instalacji i obsługi systemów telewizji.
   Monitoring w oparciu o system kamer w technologii IP , charakteryzuje się ogromnym skokiem w kierunku wielkich rozdzielczości. Format Full HD to standard dla kamer IP, natomiast rozdzielczości 3,0 mpx a nawet 5 i 8mpx dają ogromne możliwości w systemach telewizji przemysłowej. Za ogromną jakością powinny  nadążać  inne urządzenia takie jak routery, switche  a przede wszystkim rejestratory wizji które muszą posiadać ogromne zasoby wolnej przestrzeni dyskowej. Zachęcamy do wypróbowania naszej oferty.